J.A.R. CZ

Po dlouhých 6 letech vydávají J.A.R. novou desku! Jmenuje se Eskalace dobra a spatří světlo světa 10. března. První nový kousek Zhublas už je venku a můžete si ho poslechnout ZDE.

Mohlo by vás zajímat, jak po 28 letech od založení funguje kapela J.A.R. a zdalipak je možné, aby dokázala své fanoušky a posluchače ještě něčím překvapit. Odpověď je překvapivě jednoduchá – na novém albu Eskalace dobra se to právě stalo. JAR se prostě rozhodli hodit umění tak trochu za hlavu a našlapat tam pořádný nářez. Překvapivé změny stylu během písní, osobité a lety vyzrálé hlasy všech tří zpěváků, špičkové instrumentální výkony a vynikající produkce uštědřily klasickému funkovému pojetí JAR nový impuls. Jedenáct zbrusu nových skladeb a několik tajných, na obalu neoznačených, bonusů, vás provede inovativním a jak se patří ironickým a tajemným světem jedné z nejoriginálnějších českých kapel.

Na Myslivně se na vlastní oči přesvědčíte, jak tato formace i po těch letech funguje naživo a užijete si svoji dávku dobra…..